Продукція > XIANGJIANG > CA45C016K686TA
CA45C016K686TA
CA45C016K686TA XiangJiang
CA45%20C%20Series.pdf
Виробник: XiangJiang
Description: CAP TANT 68UF 10% 16V 2312
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.3Ohm
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 16 V
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT 68UF 10% 16V 2312, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.3Ohm, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 16 V.