Продукція > XIANGJIANG > CA45C020K476TA
CA45C020K476TA
CA45C020K476TA XiangJiang
CA45%20C%20Series.pdf
Виробник: XiangJiang
Description: CAP TANT 47UF 10% 20V 2312
Tolerance: ±10%
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 20 V
на замовлення 94215 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT 47UF 10% 20V 2312, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 20 V.