Продукція > XIANGJIANG > CA45C025K106TA
CA45C025K106TA
CA45C025K106TA XiangJiang
CA45C025K106TA.pdf
Виробник: XiangJiang
Description: CAP TANT 10UF 10% 25V 2312
Tolerance: ±10%
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.244" L x 0.130" W (6.20mm x 3.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.5Ohm
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 25 V
на замовлення 44500 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT 10UF 10% 25V 2312, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.244" L x 0.130" W (6.20mm x 3.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.5Ohm, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 25 V.