Продукція > XIANGJIANG > CA45C035K155TA
CA45C035K155TA
CA45C035K155TA XiangJiang
3372_CA45C035K155TA.pdf
Виробник: XiangJiang
Description: CAP TANT 1.5F 10% 35V 2312
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 4.5Ohm
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 1.5 µF
Voltage - Rated: 35 V
на замовлення 59970 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT 1.5F 10% 35V 2312, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 4.5Ohm, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 1.5 µF, Voltage - Rated: 35 V.