Продукція > XIANGJIANG > CA45D010K227TA
CA45D010K227TA
CA45D010K227TA XiangJiang
CA45D010K227TA.pdf
Виробник: XiangJiang
Description: CAP TANT 220UF 10% 10V 2917
Tolerance: ±10%
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.291" L x 0.173" W (7.40mm x 4.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 800mOhm
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 526246 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT 220UF 10% 10V 2917, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.291" L x 0.173" W (7.40mm x 4.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 800mOhm, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 10 V.