Продукція > XIANGJIANG > CA45D035K226TA
CA45D035K226TA
CA45D035K226TA XiangJiang
CA45D035K226TA.pdf
Виробник: XiangJiang
Description: CAP TANT 22F 10% 35V 2917
Tolerance: ±10%
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 800mOhm
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 35 V
на замовлення 18500 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT 22F 10% 35V 2917, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 800mOhm, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 35 V.