Продукція > XIANGJIANG > CA45D050K475TA
CA45D050K475TA
CA45D050K475TA XiangJiang
CA45%20D%20Series.pdf
Виробник: XiangJiang
Description: CAP TANT 4.7UF 10% 50V 2917
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.4Ohm
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 50 V
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 4.7UF 10% 50V 2917, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.4Ohm, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Capacitance: 4.7 µF, Voltage - Rated: 50 V.