Продукція > XIANGJIANG > CA45D6R3K477TA
CA45D6R3K477TA
CA45D6R3K477TA XiangJiang
CA45%20D%20Series.pdf
Виробник: XiangJiang
Description: CAP TANT 470UF 10% 6.3V 2917
Tolerance: ±10%
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 599256 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT 470UF 10% 6.3V 2917, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.