CA45LA6R3K107T
CA45LA6R3K107T NextGen Components
CA45LA6R3K107T.pdf
Виробник: NextGen Components
Description: Cap. Tant. 6.3V 100uF 10% 1206
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.5Ohm
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 2000000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Cap. Tant. 6.3V 100uF 10% 1206, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.5Ohm, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.075" (1.90mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.