CA45LB010K476T
CA45LB010K476T NextGen Components
CA45LB010K476T.pdf
Виробник: NextGen Components
Description: Cap. Tant. 10V 47uF 10% 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 1210 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 650mOhm
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm)
Capacitance: 47 µF
Type: Molded
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 200000 шт:
Написати відгук
Description: Cap. Tant. 10V 47uF 10% 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 1210 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 650mOhm, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm), Capacitance: 47 µF, Type: Molded, Voltage - Rated: 10 V.