CA45LE010M477T
CA45LE010M477T NextGen Components
CA45LE010M477T.pdf
Виробник: NextGen Components
Description: Cap. Tant. 10V 470uF 20% 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm
Manufacturer Size Code: E
Height - Seated (Max): 0.181" (4.60mm)
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 2000000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Cap. Tant. 10V 470uF 20% 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm, Manufacturer Size Code: E, Height - Seated (Max): 0.181" (4.60mm), Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 10 V.