Продукція > XIANGJIANG > CA45P6R3K106TA
CA45P6R3K106TA
CA45P6R3K106TA XiangJiang
CA45P6R3K106TA.pdf
Виробник: XiangJiang
Description: CAP TANT 10UF 10% 6.3V 0805
Tolerance: ±10%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 4Ohm
Manufacturer Size Code: P
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 339000 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT 10UF 10% 6.3V 0805, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 4Ohm, Manufacturer Size Code: P, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.