Продукція > VISHAY DALE > CA5060R9000JE05
CA5060R9000JE05 Vishay Dale
ca.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.9 OHM 3W 5% AXIAL
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±600ppm/°C
Size / Dimension: 0.170" Dia x 0.725" L (4.32mm x 18.42mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Obsolete
Resistance: 900 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.9 OHM 3W 5% AXIAL, Power (Watts): 3W, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±600ppm/°C, Size / Dimension: 0.170" Dia x 0.725" L (4.32mm x 18.42mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Obsolete, Resistance: 900 mOhms.