CA50C12507HLT
CA50C12507HLT CTS-Frequency Controls
CA50.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 125.0MHZ 3.3V SMD
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 5.0mmx3.2mm Surface Mount Automotive Grade [AEC-Q200] HCMOS Clock, 125.0000MHz, +3.3V, Stab +/- 150ppm, -40C/+125C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel.
Інші пропозиції CA50C12507HLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA50C12507HLT CA50C12507HLT Виробник : CTS Electronic Components CA50-1714270.pdf Standard Clock Oscillators 5.0mmx3.2mm Surface Mount Automotive Grade [AEC-Q200] HCMOS Clock, 125.0000MHz, +3.3V, Stab +/- 150ppm, -40C/+125C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel