CA50C1602PNT
CA50C1602PNT CTS-Frequency Controls
CA50.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 16.0MHZ 2.5V SMD
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 5.0mmx3.2mm Surface Mount Automotive Grade [AEC-Q200] HCMOS Clock, 16.0000MHz, +2.5V, Stab 100ppm, -55C/+105C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel.
Інші пропозиції CA50C1602PNT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA50C1602PNT Виробник : CTS Electronic Components CA50-1714270.pdf Standard Clock Oscillators 5.0mmx3.2mm Surface Mount Automotive Grade [AEC-Q200] HCMOS Clock, 16.0000MHz, +2.5V, Stab 100ppm, -55C/+105C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel