CA50C3004INT
CA50C3004INT CTS-Frequency Controls
CA50C.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 30.0000MHZ HCMOS TTL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS, TTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Ratings: AEC-Q200
Current - Supply (Max): 30mA
Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm)
Frequency: 30 MHz
Base Resonator: Crystal
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 30.0000MHZ HCMOS TTL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, TTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Ratings: AEC-Q200, Current - Supply (Max): 30mA, Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm), Frequency: 30 MHz, Base Resonator: Crystal.