CA50C3842NLT
CA50C3842NLT CTS Electronic Components
CA50-1714270.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 5.0mmx3.2mm Surface Mount Automotive Grade [AEC-Q200] HCMOS Clock, 38.4000MHz, +3.3V, Stab 100ppm, -40 C/+150 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel
Написати відгук