CA50C3842PLT
CA50C3842PLT CTS-Frequency Controls
clock-ocillators-CA50C-datasheet.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 38.4000MHZ HCMOS TTL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS, TTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±100ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Ratings: AEC-Q200
Current - Supply (Max): 40mA
Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm)
Part Status: Active
Frequency: 38.4 MHz
Base Resonator: Crystal
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 38.4000MHZ HCMOS TTL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, TTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±100ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Ratings: AEC-Q200, Current - Supply (Max): 40mA, Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm), Part Status: Active, Frequency: 38.4 MHz, Base Resonator: Crystal.
Інші пропозиції CA50C3842PLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA50C3842PLT CA50C3842PLT Виробник : CTS Electronic Components CA50-1714270.pdf Standard Clock Oscillators 5.0mmx3.2mm Surface Mount Automotive Grade [AEC-Q200] HCMOS Clock, 38.4000MHz, +3.3V, Stab 100ppm, -55 C/+105 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel