CA50C3843ILT
CA50C3843ILT CTS Electronic Components
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 5.0mmx3.2mm Surface Mount Automotive Grade [AEC-Q200] HCMOS Clock, 38.4000MHz, +3.3V, Stab 50ppm, -40 C/+85 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel
Написати відгук