CA50C3845IMT
CA50C3845IMT CTS-Frequency Controls
CA50C.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 38.4000MHZ HCMOS TTL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS, TTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Ratings: AEC-Q200
Current - Supply (Max): 25mA
Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm)
Frequency: 38.4 MHz
Base Resonator: Crystal
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 38.4000MHZ HCMOS TTL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, TTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Ratings: AEC-Q200, Current - Supply (Max): 25mA, Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm), Frequency: 38.4 MHz, Base Resonator: Crystal.
Інші пропозиції CA50C3845IMT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA50C3845IMT Виробник : CTS Electronic Components CA50C.pdf Standard Clock Oscillators 5.0mmx3.2mm Surface Mount Automotive Grade [AEC-Q200] HCMOS Clock, 38.4000MHz, +1.8V, Stab 25ppm, -40 C/+85 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel