CA50C4004GLT
CA50C4004GLT CTS-Frequency Controls
clock-ocillators-CA50C-datasheet.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 40.0000MHZ HCMOS TTL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS, TTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±30ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Ratings: AEC-Q200
Current - Supply (Max): 40mA
Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm)
Frequency: 40 MHz
Base Resonator: Crystal
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 40.0000MHZ HCMOS TTL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, TTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±30ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Ratings: AEC-Q200, Current - Supply (Max): 40mA, Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm), Frequency: 40 MHz, Base Resonator: Crystal.