CA50C5003IMT
CA50C5003IMT CTS-Frequency Controls
CA50C.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 50.0MHZ 1.8V SMD
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 5.0mmx3.2mm Surface Mount Automotive Grade [AEC-Q200] HCMOS Clock, 50.0000MHz, +1.8V, Stab '50ppm, -40'C/+85'C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel.
Інші пропозиції CA50C5003IMT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA50C5003IMT CA50C5003IMT Виробник : CTS Electronic Components CA50-1714270.pdf Standard Clock Oscillators 5.0mmx3.2mm Surface Mount Automotive Grade [AEC-Q200] HCMOS Clock, 50.0000MHz, +1.8V, Stab '50ppm, -40'C/+85'C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel