CA50L5002GNR CTS-Frequency Controls
CA50PL.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: 5.0mmx3.2mm Surface Mount Automo
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±100ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Ratings: AEC-Q200
Current - Supply (Max): 60mA
Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm)
Frequency: 50 MHz
Написати відгук
Description: 5.0mmx3.2mm Surface Mount Automo, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±100ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Ratings: AEC-Q200, Current - Supply (Max): 60mA, Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm), Frequency: 50 MHz, Base Resonator: Crystal.