CA50P10004ILR CTS-Frequency Controls
clock-ocillators-CA50PL-datasheet.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: 5.0mmx3.2mm Surface Mount Automo
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Ratings: AEC-Q200
Current - Supply (Max): 80mA
Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm)
Frequency: 100 MHz
Base Resonator: Crystal
Supplier Device Package: 6-SMD (5x3.2)
Написати відгук
Description: 5.0mmx3.2mm Surface Mount Automo, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Ratings: AEC-Q200, Current - Supply (Max): 80mA, Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm), Frequency: 100 MHz, Base Resonator: Crystal, Supplier Device Package: 6-SMD (5x3.2).