CA50P12504INR CTS Electronic Components
CA50-1714270.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 5.0mmx3.2mm Surface Mount Automotive Grade [AEC-Q200] LVPECL Clock, 125.0000MHz, +2.5V, Stab 30ppm, -40 C/+85 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel
Написати відгук