CA50P12507HNT CTS Electronic Components
Виробник: CTS Electronic Components
CTS Electronic Components 5.0mmx3.2mm Surface Mount Automotive Grade [AEC-Q200] LVPECL Clock, 125.0000MHz, +2.5V, Stab 150ppm, -40 C/+125 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel
Написати відгук