Продукція > VISHAY DALE > CA51003K300KE14
CA51003K300KE14 Vishay Dale
ca.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 3.3K OHM 5W 10% AXIAL
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.170" Dia x 1.125" L (4.32mm x 28.58mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Obsolete
Resistance: 3.3 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 3.3K OHM 5W 10% AXIAL, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.170" Dia x 1.125" L (4.32mm x 28.58mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Obsolete, Resistance: 3.3 kOhms.