Продукція > VISHAY DALE > CA5100R3300JE05
CA5100R3300JE05 Vishay Dale
ca.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.33 OHM 5W 5% AXIAL
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±600ppm/°C
Size / Dimension: 0.170" Dia x 1.125" L (4.32mm x 28.58mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 330 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.33 OHM 5W 5% AXIAL, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±600ppm/°C, Size / Dimension: 0.170" Dia x 1.125" L (4.32mm x 28.58mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 330 mOhms.