Продукція > XIANGJIANG > CA55B010K476TA
CA55B010K476TA
CA55B010K476TA XiangJiang
CA55B010K476TA.pdf
Виробник: XiangJiang
Description: CAP TANT POLY 47UF 10V 1210
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 130mOhm
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 2056 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 47UF 10V 1210, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 130mOhm, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 10 V.