Продукція > XIANGJIANG > CA55D025K476TA
CA55D025K476TA
CA55D025K476TA XiangJiang
CA55D025K476TA.pdf
Виробник: XiangJiang
Description: CAP TANT POLY 47UF 25V 2917
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.130" (3.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 25 V
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 47UF 25V 2917, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.130" (3.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 25 V.