CA70C10002PMT
CA70C10002PMT CTS Electronic Components
CA70-1714256.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 7.0mmx5.0mm Surface Mount Automotive Grade [AEC-Q200] HCMOS Clock, 100.0000MHz, +1.8V, Stab 100ppm, -55 C/+105 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук