CA70C12507HMT
CA70C12507HMT CTS-Frequency Controls
CA70.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 125.0MHZ 1.8V SMD
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 7.0mmx5.0mm Surface Mount Automotive Grade [AEC-Q200] HCMOS Clock, 125.0000MHz, +1.8V, Stab +/- 150ppm, -40C/+125C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel.
Інші пропозиції CA70C12507HMT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA70C12507HMT CA70C12507HMT Виробник : CTS Electronic Components CA70-1714256.pdf Standard Clock Oscillators 7.0mmx5.0mm Surface Mount Automotive Grade [AEC-Q200] HCMOS Clock, 125.0000MHz, +1.8V, Stab +/- 150ppm, -40C/+125C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel