CA70C1602PLT
CA70C1602PLT CTS-Frequency Controls
CA70.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 16.0MHZ 3.3V SMD
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 7.0mmx5.0mm Surface Mount Automotive Grade [AEC-Q200] HCMOS Clock, 16.0000MHz, +3.3V, Stab 100ppm, -55 C/+105 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel.
Інші пропозиції CA70C1602PLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA70C1602PLT CA70C1602PLT Виробник : CTS Electronic Components CA70-1714256.pdf Standard Clock Oscillators 7.0mmx5.0mm Surface Mount Automotive Grade [AEC-Q200] HCMOS Clock, 16.0000MHz, +3.3V, Stab 100ppm, -55 C/+105 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel