CA70C1604GMT
CA70C1604GMT CTS-Frequency Controls
CA70.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 16.0MHZ 1.8V SMD
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 5.0mmx3.2mm Surface Mount Automotive Grade [AEC-Q200] HCMOS Clock, 16.0000MHz, +1.8V, Stab '30ppm, -40'C/+105'C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel.
Інші пропозиції CA70C1604GMT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA70C1604GMT Виробник : CTS Electronic Components CA50-1714270.pdf Standard Clock Oscillators 5.0mmx3.2mm Surface Mount Automotive Grade [AEC-Q200] HCMOS Clock, 16.0000MHz, +1.8V, Stab '30ppm, -40'C/+105'C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel