CA70C2502NMT
CA70C2502NMT CTS-Frequency Controls
clock-ocillators-CA70C-datasheet.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS TTL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS, TTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
Frequency Stability: ±100ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Ratings: AEC-Q200
Current - Supply (Max): 25mA
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Part Status: Active
Frequency: 25 MHz
Base Resonator: Crystal
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS TTL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, TTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, Frequency Stability: ±100ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Ratings: AEC-Q200, Current - Supply (Max): 25mA, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Part Status: Active, Frequency: 25 MHz, Base Resonator: Crystal.
Інші пропозиції CA70C2502NMT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA70C2502NMT Виробник : CTS Electronic Components clock-ocillators-CA70C-datasheet.pdf Standard Clock Oscillators 7.0mmx5.0mm Surface Mount Automotive Grade [AEC-Q200] HCMOS Clock, 25.0000MHz, +1.8V, Stab 100ppm, -40 C/+150 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel