CA70C3742PMT
CA70C3742PMT CTS Electronic Components
CA70-1714256.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 7.0mmx5.0mm Surface Mount Automotive Grade [AEC-Q200] HCMOS Clock, 37.4000MHz, +1.8V, Stab 100ppm, -55 C/+105 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel
Написати відгук