CA70C3743INT CTS-Frequency Controls
CA70.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 37.40MHZ 2.5V SMD
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 7.0mmx5.0mm Surface Mount Automotive Grade [AEC-Q200] HCMOS Clock, 37.4000MHz, +2.5V, Stab 50ppm, -40 C/+85 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel.
Інші пропозиції CA70C3743INT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA70C3743INT CA70C3743INT Виробник : CTS Electronic Components CA70-1714256.pdf Standard Clock Oscillators 7.0mmx5.0mm Surface Mount Automotive Grade [AEC-Q200] HCMOS Clock, 37.4000MHz, +2.5V, Stab 50ppm, -40 C/+85 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel