CA70C3747MNT
CA70C3747MNT CTS Electronic Components
CA70-1714256.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 7.0mmx5.0mm Surface Mount Automotive Grade [AEC-Q200] HCMOS Clock, 37.4000MHz, +2.5V, Stab +/- 150ppm, -55C/+125C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel
Написати відгук