CA70C3843INT
CA70C3843INT CTS Electronic Components
Виробник: CTS Electronic Components
Standard Clock Oscillators 7.0mmx5.0mm Surface Mount Automotive Grade [AEC-Q200] HCMOS Clock, 38.4000MHz, +2.5V, Stab 50ppm, -40 C/+85 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук