CA70C3845ILT
CA70C3845ILT CTS-Frequency Controls
CA70C.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 38.4000MHZ HCMOS TTL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS, TTL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Ratings: AEC-Q200
Current - Supply (Max): 40mA
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Frequency: 38.4 MHz
Base Resonator: Crystal
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 38.4000MHZ HCMOS TTL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, TTL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Ratings: AEC-Q200, Current - Supply (Max): 40mA, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Frequency: 38.4 MHz, Base Resonator: Crystal.
Інші пропозиції CA70C3845ILT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA70C3845ILT CA70C3845ILT Виробник : CTS Electronic Components CA70C.pdf Standard Clock Oscillators 7.0mmx5.0mm Surface Mount Automotive Grade [AEC-Q200] HCMOS Clock, 38.4000MHz, +3.3V, Stab 25ppm, -40 C/+85 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel