CA70C5002NMT CTS-Frequency Controls
CA70.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: XTAL OSC XO 50.0MHZ 1.8V SMD
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 7.0mmx5.0mm Surface Mount Automotive Grade [AEC-Q200] HCMOS Clock, 50.0000MHz, +1.8V, Stab 100ppm, -40 C/+150 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel.
Інші пропозиції CA70C5002NMT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA70C5002NMT CA70C5002NMT Виробник : CTS Electronic Components CA70-1714256.pdf Standard Clock Oscillators 7.0mmx5.0mm Surface Mount Automotive Grade [AEC-Q200] HCMOS Clock, 50.0000MHz, +1.8V, Stab 100ppm, -40 C/+150 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel