CA70P16004GLR CTS-Frequency Controls
clock-ocillators-ca70pl-datasheet.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: 7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±30ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Ratings: AEC-Q200
Current - Supply (Max): 80mA
Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm)
Frequency: 160 MHz
Base Resonator: Crystal
Написати відгук
Description: 7.0mmx5.0mm Surface Mount Automo, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±30ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Ratings: AEC-Q200, Current - Supply (Max): 80mA, Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm), Frequency: 160 MHz, Base Resonator: Crystal.
Інші пропозиції CA70P16004GLR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CA70P16004GLR Виробник : CTS Electronic Components CA70-1714256.pdf Standard Clock Oscillators 7.0mmx5.0mm Surface Mount Automotive Grade [AEC-Q200] LVPECL Clock, 160.0000MHz, +3.3V, Stab 30ppm, -40 C/+105 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 500fs typical, 1k/reel