Продукція > ACP > CA9PV10-47KA2020
CA9PV10-47KA2020
CA9PV10-47KA2020 ACP
ACP_CA9-CE9.pdf
Виробник: ACP
Category: Single turn THT trimmers
Description: Potentiometer: mounting; single turn,horizontal; 47kΩ; 0.15W
Type of potentiometer: mounting
Kind of potentiometer: horizontal; single turn
Resistance: 47kΩ
Power: 0.15W
Tolerance: ±20%
Characteristics: linear
Manufacturer series: CA9V
Potentiometer standard: 9mm
Mechanical rotation angle: 240 ±5°
Mounting: THT
Track material: carbon
Terminal pitch: 5x10mm
Electrical rotation angle: 220 ±20°
Body dimensions: 10x10x5mm
Torque: 0.4...2Ncm
Operating temperature: -25...70°C
Operating voltage: 200V
на замовлення 556 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Single turn THT trimmers, Description: Potentiometer: mounting; single turn,horizontal; 47kΩ; 0.15W, Type of potentiometer: mounting, Kind of potentiometer: horizontal; single turn, Resistance: 47kΩ, Power: 0.15W, Tolerance: ±20%, Characteristics: linear, Manufacturer series: CA9V, Potentiometer standard: 9mm, Mechanical rotation angle: 240 ±5°, Mounting: THT, Track material: carbon, Terminal pitch: 5x10mm, Electrical rotation angle: 220 ±20°, Body dimensions: 10x10x5mm, Torque: 0.4...2Ncm, Operating temperature: -25...70°C, Operating voltage: 200V.