Продукція > ACP > CA9V-500K
CA9V-500K
CA9V-500K ACP
ACP_CA9-CE9.pdf
Виробник: ACP
Category: Single turn THT trimmers
Description: Potentiometer: mounting; single turn,horizontal; 500kΩ; 150mW
Type of potentiometer: mounting
Resistance: 500kΩ
Mounting: THT
Power: 0.15W
Tolerance: ±20%
Manufacturer series: CA9V
Track material: carbon
Kind of potentiometer: horizontal; single turn
на замовлення 447 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис CA9V-500K ACP
Category: Single turn THT trimmers, Description: Potentiometer: mounting; single turn,horizontal; 500kΩ; 150mW, Type of potentiometer: mounting, Resistance: 500kΩ, Mounting: THT, Power: 0.15W, Tolerance: ±20%, Manufacturer series: CA9V, Track material: carbon, Kind of potentiometer: horizontal; single turn.