Продукція > LMS DATA > CAB-W6U-EL280G
CAB-W6U-EL280G
CAB-W6U-EL280G LMS DATA
Виробник: LMS DATA
Description: LMS DATA - CAB-W6U-EL280G - 19"-Wandgehäuse, 6HE, Stahl, Grau, 320 mm, 550 mm, 280 mm
tariffCode: 73102990
rohsCompliant: YES
Gehäusefarbe: 0
Außenhöhe - imperial: 0
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Rackhöhe: 0
Außentiefe - metrisch: 0
usEccn: EAR99
Außenhöhe - metrisch: 0
Außentiefe - imperial: 11.02"
euEccn: NLR
Außenbreite - metrisch: 0
productTraceability: No
Außenbreite - Zoll: 21.65"
Gehäusematerial: 0
SVHC: To Be Advised
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LMS DATA - CAB-W6U-EL280G - 19"-Wandgehäuse, 6HE, Stahl, Grau, 320 mm, 550 mm, 280 mm, tariffCode: 73102990, rohsCompliant: YES, Gehäusefarbe: 0, Außenhöhe - imperial: 0, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Rackhöhe: 0, Außentiefe - metrisch: 0, usEccn: EAR99, Außenhöhe - metrisch: 0, Außentiefe - imperial: 11.02", euEccn: NLR, Außenbreite - metrisch: 0, productTraceability: No, Außenbreite - Zoll: 21.65", Gehäusematerial: 0, SVHC: To Be Advised.