Продукція > LEDQUANT > CAB75-2.2W12V-B
CAB75-2.2W12V-B
CAB75-2.2W12V-B LEDQuant
REC75_Datasheet.pdf?v=1630438962
Виробник: LEDQuant
Description: LED MOD WARM WHT ROUND 3000K
Features: Dimming - WhiteLight
Packaging: Bulk
Color: White, Warm
Size / Dimension: 75.00mm Dia
Type: LED Module
Configuration: Round, Plug and Play
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 12V
Height: 7.00mm
Viewing Angle: 110°
Lens Type: Flat
CCT (K): 3000K
Luminous Flux @ Current/Temperature: 170lm
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED MOD WARM WHT ROUND 3000K, Features: Dimming - WhiteLight, Packaging: Bulk, Color: White, Warm, Size / Dimension: 75.00mm Dia, Type: LED Module, Configuration: Round, Plug and Play, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 12V, Height: 7.00mm, Viewing Angle: 110°, Lens Type: Flat, CCT (K): 3000K, Luminous Flux @ Current/Temperature: 170lm, Part Status: Active.