CAC134-03W33-20-1
CAC134-03W33-20-1 Challenge Electronics
CAC134-03W33-20-1.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: CHAMBER ASSEMBLY
Packaging: Tray
Size / Dimension: 5.276" L x 2.165" W (134.00mm x 55.00mm)
Shape: Rectangular
Type: General Purpose, Enclosure Included
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyurethane (PU)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Wire Leads
Frequency - Self Resonant: 330Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.815" (20.70mm)
Impedance: 4 Ohms
Power - Max: 5 W
Power - Rated: 3 W
Frequency Range: 260 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 83.00
Efficiency - Testing: 1W/50cm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 993 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CHAMBER ASSEMBLY, Packaging: Tray, Size / Dimension: 5.276" L x 2.165" W (134.00mm x 55.00mm), Shape: Rectangular, Type: General Purpose, Enclosure Included, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyurethane (PU), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Wire Leads, Frequency - Self Resonant: 330Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.815" (20.70mm), Impedance: 4 Ohms, Power - Max: 5 W, Power - Rated: 3 W, Frequency Range: 260 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 83.00, Efficiency - Testing: 1W/50cm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).