CAC20-01W95-07-1X
CAC20-01W95-07-1X Challenge Electronics
CAC20-01W95-07-1X.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: CHAMBER ASSEMBLY
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.787" L x 0.787" W (20.00mm x 20.00mm)
Shape: Square
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyphthalamide (PPA)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Wire Leads
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Frequency - Self Resonant: 950Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.281" (7.15mm)
Part Status: Active
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 1.3 W
Power - Rated: 1 W
Frequency Range: 760 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 94.00
Efficiency - Testing: 1W/100mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 1891 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CHAMBER ASSEMBLY, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.787" L x 0.787" W (20.00mm x 20.00mm), Shape: Square, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyphthalamide (PPA), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Wire Leads, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Frequency - Self Resonant: 950Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.281" (7.15mm), Part Status: Active, Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 1.3 W, Power - Rated: 1 W, Frequency Range: 760 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 94.00, Efficiency - Testing: 1W/100mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).