CAC25-01W75-07-1X
CAC25-01W75-07-1X Challenge Electronics
CAC25-01W75-07-1X.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: SPEAKER 6OHM 1W TOP PORT 93DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.984" L x 0.984" W (25.00mm x 25.00mm)
Shape: Square
Type: General Purpose, Enclosure Included
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyetheretherketone (PEEK)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Wire Leads
Ingress Protection: IPX7
Frequency - Self Resonant: 800Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Part Status: Active
Impedance: 6 Ohms
Power - Max: 1.2 W
Power - Rated: 1 W
Frequency Range: 640 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 93.00
Efficiency - Testing: 1W/100mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 493 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 6OHM 1W TOP PORT 93DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.984" L x 0.984" W (25.00mm x 25.00mm), Shape: Square, Type: General Purpose, Enclosure Included, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyetheretherketone (PEEK), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Wire Leads, Ingress Protection: IPX7, Frequency - Self Resonant: 800Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Part Status: Active, Impedance: 6 Ohms, Power - Max: 1.2 W, Power - Rated: 1 W, Frequency Range: 640 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 93.00, Efficiency - Testing: 1W/100mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).