CAC25-02W100-10-1
CAC25-02W100-10-1 Challenge Electronics
CAC25-02W100-10-1.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: CHAMBER ASSEMBLY
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.984" L x 0.748" W (25.00mm x 19.00mm)
Shape: Rectangular
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyphthalamide (PPA)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Wire Leads
Frequency - Self Resonant: 1kHz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.425" (10.80mm)
Part Status: Active
Impedance: 4 Ohms
Power - Max: 2.2 W
Power - Rated: 2 W
Frequency Range: 800 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 102.00
Efficiency - Testing: 2W/100mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 1074 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CHAMBER ASSEMBLY, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.984" L x 0.748" W (25.00mm x 19.00mm), Shape: Rectangular, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyphthalamide (PPA), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Wire Leads, Frequency - Self Resonant: 1kHz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.425" (10.80mm), Part Status: Active, Impedance: 4 Ohms, Power - Max: 2.2 W, Power - Rated: 2 W, Frequency Range: 800 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 102.00, Efficiency - Testing: 2W/100mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).